Абдулла бін Абдул Азіз

Абдулла бін Абдул Азіз бін Абдул Рахман бін Фейсал (+1343 г.х. / 1924-3 другий весна тисячу чотиреста тридцять шість Н / 23 січня 2015 метрів), шостий король Саудівської Аравії, на прізвисько двох святих мечетей, те ж саме назва, прийнята короля Фахда перед ним, є Дванадцятий син синів короля Абдул Азіза чоловік, і його мати Фахда дівчина Асі бен Shreim шаммар, народився в 1924 році в Ер-Ріяді, справжня історія народження короля в 1916 році У 1995 році він отримав Державний департамент і став фактичний король після короля Фахда травми згустків і неприємностей зі здоров’ям , і після смерті короля Фахда в 1 серпня 2005 прийшли до влади, і на додаток до того, власністю держави був головою Ради міністрів відповідно до положень режиму в судді Королівства, що Король буде прем’єр-міністром, вважався одним з найбагатших людей у світі, з американським журналом Forbes повідомили у бюлетені їй про найбагатших королів світу, опублікованих у 2010 році, що вартість його стан оцінюється в $ 18 млрд. З іншого боку, це був класифікований вище в 2011 році, шостий найвпливовіших фігур журналу в світі .. впливовим запуск військової кампанії проти повстанців в кінці 2009 року ٳ ntht підписання перемир’я. У 2014 році саудівська військові літаки почали інтенсивні нальоти на сайтах організувати Daash в Іраку і Сирії у військовому союзі, що складається з 65 країн на чолі зі Сполученими Штатами Америки.

Виховання й освіту

Виріс в межах свого батька, короля Абдель-Азіза, і скористалися його школи і його досвіду в галузі управління, політики, управління та лідерства. Він був утворений в руках ряду викладачів і вчених, і був утворений на шляху письменників і вчених занять, семінарів та інших мечетей. Він має широкі показання з багатьох аспектів знань, культури і науки цивілізації.

Він прийшов до влади

У понеділка, 26 червня 1426, відповідає 1 серпня 2005 року в стилі короля Саудівської Аравії, щоб домогтися успіху короля Фахда бін Абдель Азіза Аль Сауда, і невдачі свого брата принца Султана бін Абдул Азіз Аль Сауд і наслідний принц в той же день.

Займані посади

11 Рамадан тисячі триста вісімдесят дві АГ, відповідних 5 лютого 1963, король Сауд видав королівський указ виключає призначений начальником Національної гвардії, яка залишалася облаченні до 11 листопада 1431 17 листопада 2010 У рік +1395 затвердження в 1975 році був призначений другим заступником прем’єр-міністра і главу Національної гвардії і що з приєднанням короля Халеда правила. 21 Шаабан 1402 год, що відповідає 13 червня 1982 Пам’ятник Принц Фахд бен Абдул Азіз аль-Сауд, король Саудівської Аравії, який видав той же день королівський призначення першим заступником прем’єр-міністра і голови Національної гвардії на додаток до того, наслідний принц.

Також був прийнятий ряд інших позицій, а саме:
Президент Вищої економічної ради.
Голова Вищої ради по нафті і корисних копалин.
Голова Верховної Ради у справах інвалідів.
Президент короля Абдалли ібн Абдель Азіза фонду розвиваючого житлового.
Президент клубу кінного в Ер-Ріяді.
Президент короля Абдель Азіза і його сподвижників основою для обдарованості і творчості (талантів).

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter