Мансур бін Абдулазіз Аль Сауд

Принц Мансур бін Абдул Азіз Аль Сауд (1 +336 г.х. / с 1918 по тисячі триста шістьдесят-дев’ять е / 2 травня 1951), міністр оборони та авіації Саудівської Аравії раніше. Це восьмий син синів короля Абдель Азіза чоловік. І його мати мученика Принцеса вірменського походження.

Навчався в Школі принців, навчиться читати, писати і запам’ятовувати Коран. У 1351 він брав участь з батьком в «бойовій» Джізан. Призначений його батька, короля Абдель Азіза, міністра оборони і армії, і під час його завдань міністерства він поставив плани розвитку армії секторі, заснована на військові казарми в Неджд і Хіджаз і Асир і був відправлений багато військовослужбовців за кордон для вивчення, навчання і принести сучасні машини з армії, також збільшилася кількість учасників в Саудівській армії дуже швидко де два роки опісля він став оцінками, число солдатів армії B20000, і була розроблена система бонусів і зарплат у всіх секторах військових, за участю державних фінансів. Під час вступу на посаду деякі армійські підрозділи брали участь в Палестині війни 1948 року.

У 1369 році хіджри, відповідного 1951 він відправився зі своїми братами і Фейсал Халед в Париж, а після літак приземлився у вітальні і помер раптової смерті.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter