заважав бен Абдель Азіз Аль Сауд

Принц заважав бен Абдель Азіз Аль Сауд (26 Мухаррам тисячу триста сорок п’ять е / 5 вересня 1926-), головний вірності. Це чотирнадцятий син синів короля Абдель Азіза. І його мати була мучеником.

Народився в Ер-Ріяді, він любив політику і авіацію з самого раннього віку, його батько був князь Абдул Азіз бін Абдул Рахман Аль Сауд, який став королем в рік одна тисяча триста п’ятьдесят один е вирішив готуватися до війни в 1353 і був у віці 8 років. В 1355 батько вирішив довірити сина Халед проповідував війну, тому що вік батька перевищує 60 років і дізнався у війнах в 1357 році він завершив свою освіту і закінчив в 1365.
Зразок батька Короля Абдулазіза Аль Сауда в 1364 заступником Міністра оборони, і залишався на цій посаді до смерті свого брата, міністра оборони принца Mansour в 1370, зразок свого батька на посту міністра оборони в якості його наступника. Після смерті батька він був призначений заступником міністра Міністерства освіти, і працює з принцом Фахд бен Абдель Азіза Аль Сауда, і залишався на цій посаді до закінчення він покинув принца Фахда. У 1382 він був призначений міністром оборони і авіації, яка залишалася протягом короткого періоду. Згодом він був призначений емір Мекки.

У 1389 год зразок принц Халід бін Абдул Азіз Аль Сауд, голова Саудівської туризму влади, і залишався там до 1414 року, а потім спробувати король Фахд бін Абдул Азіз Аль Сауд, його радник і залишався на цій посаді до 1426 року, коли політична і вирішив залишити його особистому житті і його бізнесу, де він має кілька проектів в Королівстві найвідоміший групу факела холдингу, як він головує в Раді директорів bionierz холдингу. На 10 грудня 2007 зразка короля Абдалли ібн Абдель Азіза Аль Сауда, голова вірності.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter