Бен Мішарі Бен Сауд Аль-Сауд Абдулазіз

Сауд Бен Мішарі (нар. 1954) є Саудівської Аравії військовик, губернатор провінції Аль  член будинку Сауд.
Мішарі Бен Сауд народився в Ер-Ріяді у грудні 1954 року. Він є сином тридцять друга Сауд короля. Його мати є Naima бінт Ubaid.

Ввівши свою середню освіту в Саудівській Аравії в 1971 році, він поїхав до США за університетську освіту. Однак, тільки закінчив вісім місяців курси англійської мови там. Він повернувся в Саудівську Аравію отримувати вищу освіту. Він має ступінь бакалавра мистецтв в історії і пізніше, він отримав ступінь магістра в історії від Королівський університет Сауда. Назва ма дисертації була «Стосунки між Саудівська Аравія і Аль-Mutawakkaliya Королівство Ємену під час правління короля Абдулазіз».

Принц Мішарі був командиром бригади в національної гвардії (САНГ). У червні 1983 року його було призначено заступника командувача (САНГ) у Східній провінції. Він очолював САНГ в на provinceand був другий ранг Королівський там, після потім губернатор провінції, Принц Mohammed. Його перебування на посаді проіснував до його призначення в якості губернатора Аль Bahah губернії в 2010 році. Припустив, що він підтримку короля Абдалли і була дуже близька до того Наслідний Принц Султан під час його перебування. Принц Мішарі має частку в Imdadat торгівлі і транспорту фірму в Ер-Ріяді, що він і його син, Турки, створений у 1982 році.

28 серпня 2010 року він був призначений губернатором провінції Al Bahah, замінивши його старший брат наприкінці Бен Принц Мухаммед Сауд, який подав у відставку з цієї посади, через проблеми зі здоров’ям.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter