Мухаммед бен Абдул Азіз аль-Сауд

Принц Мухаммед бен Абдул Азіз аль-Сауд (1328 г.х. / 1910-16 Рабі 1409/26 листопада 1988), колишній глава Ради королівської сім’ї Саудівської Аравії. Це четвертий син синів короля Абдель Азіза чоловік дружини, принцеси  дівчина помічник бен Аль Сауда.

Народився в Ер-Ріяді, він навчався у Школі принців, де він дізнався, читання, письмо, історію, політику і зберегти Коран.
Боріться з його батька, короля Абдул-Азіза в «важкою битви», а потім у віці дванадцяти, і він допомагав батькові облогу Джидді.
У 1343 год, що відповідає 1924 році, його батько послав його в і Медіну і був в змозі знову, Fienh Король Абдул Азіз, емір регіону Медіна було 15 років.
У 1347 е він боровся в битві sabilla,
У 1351 Боротьба «бойовий» Джазан, що призвело до об’єднання Саудівської Аравії,
А в 1934 році він брав участь в Саудівській Аравії єменський війни.
Він був номінований на короля Фейсала, принца, але він вибачився за це, і припустив, що король Халід призначив на цю посаду, король Фейсал раніше.
Під еміра Медіни області протягом тривалого періоду, і під час його відповідальності Емірат зробив багато бізнесу, у тому числі:
Розширення мечеті Пророка, і робота його ремонту, таких як додавання по сходах і поклав парасольки.
Відкриття державних лікарнях і аптеках і клініках, школах, державних та електрики, введених в Медині вперше в 1353 АГ.
Відкриття заводу у воді в 1358 АГ, а в 1359 році вийшов відкриття крижаного заводу, а в 1361 про її опріснення води рослини до рослини і опріснення води, щоб вода з Червоного моря і зробити сайт заводу в Янбу.
Зв’язування Медіна Road, також відкриття Медіна цивільний аеропорт, місто повинен був зв’язати всі міста Саудівської Аравії по повітрю.
Відкриття великого числа заводів, у тому числі підтримання та електростанції.
У 1381 год, що відповідає тисячу дев’ятсот шістьдесят один ісламського університету відкрито.
Емірат покинули район Медіни в 1385 АГ, відповідний 1965 році, де він пішов у відставку з роботи, як відмова від наслідного принца брату Принц Khaldbad брат викликав його до свого брата, короля Фейсала, щоб ввести положення є єдиним кандидатом на нього.
Він не передбачається період в 1395 році до своєї смерті 1409, країни, що головує в Раді королівської родини.
Він помер у п’ятницю 16 Рабі 1409 AH, відповідні 26 листопада 1988 від серцевого нападу.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter