Фаваз бін Абдулазіз Аль Сауд

Принц Фаваз бін Абдул Азіз Аль Сауд (1934-22 липня 2008), колишній емір Мекки область. Є двадцять четвертий син з синів короля Абдул Азіза чоловік принцеси рівномірного вигину. Тільки брат принц Бандар бін Абдул Азіз. Принц Фаваз є одним з князів, які сформували безкоштовне  рух

Народився в Таїф, і отримав перший школа наук князів палац зі своїми племінниками, короля Сауда. 7 Раджаб 1380 АГ, відповідний 26 грудня 1960 був призначений губернатором провінції Ер, і залишався в цьому положенні до тих пір, 7 Сафар тисячу триста вісімдесят одна г.х., відповідає 20 липня 1961. У 1389 році став заступником губернатора Мецці області, а в 1390 році був призначений еміром.  залишався до своєї відставки, яка була затверджена в 1400, 1980 і так далі після Великої мечеті захопленням, а не позичати після відставки будь-якого службового становища і очищений від своїх власних.

У 2005 році він переніс зламану стегно під час його підйому до площини Абдул міжнародного аеропорту імені короля Азіза в Джидді через технічну несправність у звичаї піднімати пасажирський літак до воріт, де автобус впав несподівано в тому числі пасажирів автобуса.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter