عبد المجيد بن عبد العزيز آل سعود

Принц Абдул Маджид бін Абдул Азіз Аль Сауд (+1361 / 1942-18 Рабія аль-Тані тисячу чотиреста двадцять вісім Ах / 5 травня 2007), колишній губернатор Мекки. Він є третім сином короля Абдель Азіза синів чоловік, його дружина Хая Бинт Принцеса Саад Аль-СУДЕЙРІ.

Він був утворений спочатку Шейх (Абдалла бен Абдель Гані-Хаят) дізнатися з Корану і релігійних принципів, а потім перейти до “шкільний адміністратор” в Ер-Ріяді і вивчені на проміжному етапі. У 1374 вступив Ах флот, а згодом вирушили у Великобританії для вивчення.

У Мухаррам +1400 19 березня 1989 в Табук принцом, догляд під час його перебування розвивати amartha регіон, в якому економічний розвиток та вітається інвесторами, щоб скористатися сільськогосподарської природи і фермерських господарств, і перевірити його на багато досягнень в економічному і соціальному розвитку протягом даного періоду. Він залишався в Табук 15 Сафар 1406 Ah 26 серпня 1986, коли Королівська ордер призначений князь в Медину], і під час його перебування на посаді приступив до реалізації проекту amartha короля Фахда Аль-Масджид аль-Nabawi і оточуючих розвиток Центральний регіон і курирував процес впровадження безпосередньо. Він також закликав до створення величезних інвестиційних інститутів нерухомості, сільського господарства, а також найбільшим установою для інвестицій , місто стало центром тяжіння для інвесторів.

Тримайте припускаючи князівство Медину і 16 Шабан 1420 Ах / 25 листопада 1999, коли він був призначений еміром Мекки, і, крім Князівства надає проект Комітет з розвитку амбулаторних послуг в Мецці для виконання послуг у цій галузі, а також взявши Ідея першого проекту для догляду за старими та літніх людей в Джидді.

Він був оголошений мертвим у суботу 18 березня 1428 Ах 5 травня 2007 ефектом лейкемії “лейкемія”. І помолився за нього в понеділок, 20 березня 1428 Ах 7 травня 2007 року в мечеті імама Турки бін Абдулла, а потім похований на кладовищі в .

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter