Сауд бін Абдулазіз Аль Сауд

Сауд бін Абдулазіз Аль Сауд (5 Шавваль 1319 AH / 15 cічня 1902-6 листопада 1388/23 лютого 1969), король Саудівської Аравії з 9 листопада 1953 року по 2 листопада 1964 є другим сином із синів короля Абдул Азіз Аль Сауд чоловік , Деякі з його дружин і дівчата в жертву Orai’er і Sultana Мохаммед бін Саад аль-Саад і Муніра дівчина. Народився в тому ж році, в якому його батько, король Абдул-Азіз аль-Сауд відбили від Аль-Рашид. Це єдиний цар царів Саудівської Аравії, який завершився зі своїм звільненням членів його сім’ї, а не смерті.
Народився в Кувейті, під час перебування батька там, і в ніч перед відкриттям свого батька в Ер-Ріяд, а після відкриття Ер-Ріяд залишив матір і пожертвував дівчина Мохаммеда Orai’er та їхніх дітей у Ер-Ріяді. Він навчався разом з братом принца Турки рад та рад батька і діда Абдул Рахман Аль Сауд, який був Aoulihma догляд. Після ДВО почав заробляти довіру батька через здійснення деяких військових, політичних та адміністративних завдань в незалежному якості, делегованих нього завдань, які заробляють іноземну державну після школу в політичних і дипломатичних наук в руках Абдулла Damluji Шейх Хафеза Вахби, двох плиток і стовпців батька протягом цього періоду . Коли був тринадцятим вікової і його батько Абдул Азіз бін Абдул Рахман послав Катар зустріти нову лінійку шейх Абдулла бін Касим Аль Тані, до ліквідації думок і видалення накипу відносини між двома, оскільки останній не був помічений вигідно захопити Абдул Азіза Алі Аль-AHSA, і був Ця задача є першою дипломатом робить роботу. Він брав участь у війнах свого батька, і стручок був бій, який відбувся в 1915 році перший бій за участю, а також брав участь у битві Aatab та інших битвах.

Він прийшов до влади після смерті свого батька, короля Абдель Азіза 2 березня 1373 год, що відповідає 9 листопада 1953, і невдачі власності 4 березня 1373 год, що відповідає 11 листопада 1953.
На 23 лютого 1969 помер в Афінах, Греція, і його тіло було передано в Мекку, де він молився у Великій мечеті, а потім поховані в Oud кладовищі в Ер-Ріяді. Г-н Мекі Ashmawy каже, що Саудівська ТБ і радіо оголосив про свою смерть і звичайний зрізані програми і дисплей вірші з Корану, і король Фейсал участь молитву за нього, а також взяв участь у церемонії поховання.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter