Саад бін Абдулазіз Аль Сауд

Принц Саад ібн Абдель Азіз Аль Сауд (1 333 г.х. / 1915-7 Раджаб +1414 АГ / 21 грудня 1993), колишній глава Ради королівської сім’ї Саудівської Аравії. Це сьомий син синів короля Абдул-Азіза з дружиною, Принцеса Jawhara дівчина Саад Аль-СУДЕЙРІ. Це був серед тих, хто підтримував рух Безкоштовні князів.

Виріс під опікою свого батька, короля Абдель-Азіза, і послав його в 1337 до свого дядька, принца Мохаммеда бін Абдул Рахман, він повинен навчитися читати і писати, кінний і запам’ятовування Корану. Повернувся до батька в 1342 е Фарах змінилося багато в плані літератури, науки і вирішила знову відправити його дядька, принца Мухаммеда, щоб дізнатися про війни і залишився з ним три роки, щоб навчитися на рік тисяча триста сорок п’ять AH, брав участь в перший раз у війні в битві, що відбулося в рік 1 347 AH відповідна 1929, і був поранений під час цього бою двічі важка травма змусила принца Мухаммеда дядько, який був у бою прогресу в центральній бою і здійснюється назовні, де передається Таїф лікуватися, і залишився місяців на лікуванні і в два рази через травму коліна вогнепальне поранення, а потім повернувся матір відправлено князю Мухаммеда більше тренуватися на війні, і не припиняв, поки в 1350 році, коли його батько вирішив, що його призначення в якості заступника командира битви  який завершився перемогою та уніфікації Королівства в 1351.

У 1360 він взяв емірату Асир область, і область бачив в ув’язненні приватного капіталу та Абха інтегровані міський ренесанс, де колодязі були вириті і розкопки, очистити і комерційні ринки будівельних, так як регіон в кінці його правління були побудовані греблі в місцях, відведених для них. У регіоні також стали свідками розвитку в ППО за допомогою князя Мансур бен Абдель Азіза Аль Сауда, який послав цивільних літаків у військових в п’ятдесятих і сорокових років. Під князя до року тисяча триста сімдесят дев’ять хіджри, відповідний 1960.

Після відходу емірат Асир призначений заступником міністра внутрішніх справ з питань безпеки та у 1379 році хіджри, відповідний 1960 році, продовжує приймати на себе відповідальність в 1408 році, що відповідає 1987 У 1409 прийняв на себе головування в саудівської королівської родини ради, і було під головуванням його смерті 1414 ,

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter