бін Абдул Азіз Аль-Сауд

Халід бін Абдул Азіз Аль-Сауд (6 березня 1331 E / 13 лютого 1913-21 Шаабан 1402/13 червня 1982), король Саудівської Аравії з 25 березня 1975 – 13 червня 1982 є п’ятим сином із синів короля Абдул Азіз Аль-чоловік Помічник дівчина бен бен Турки  Аль Сауд.

Він виріс під опікою свого батька під час установки, щоб включити інші райони держави, і зберегти Коран і отримав релігійні науки в руках вчених, підготовлених в кінному і стрільби. Чи не з нетерпінням чекаю будь-якому положенні, і страви з політикою після смерті короля Абдель Азіза. Названий на честь приєднання Хиджаза віце-еміра Фейсала в Хіджаз держави, і що в 1926 році в рік. У 1962 році він був призначений заступником прем’єр-міністра, вперше отримав в офіс після смерті свого батька. Після розширюється розриву між двома братами короля Сауда і принца Фейсала, і хвороби короля Сауда, і консультативного думку вчених стверджує, що король Сауд останки належать до принца Фейсала поведінки всіх внутрішніх і зовнішніх питань Королівство присутності короля в країні або їх відсутність, а після видачі фетви видається синів короля Абдул Азіз і старші князі Будинки прийняття сайту Сауд на користь консультативного думку вчених і зажадав принца Фейсала як наслідного принца і прем’єр-міністра, щоб прискорити реалізацію фетву, зібрав кабінет 30 березня 1964 відбулося засідання очолив нині віце-прем’єр-міністр і Atakdhu рішення перейти короля Сауда королівські влади принца Фейсала на основі думки і рішення князів

Після осадження короля Сауда і приєднання суду короля Фейсала, відмова від єдинокровного брата свого брата, Принц Мухаммед на пост наслідного принца, як короля Фейсала послав листа князеві Мухаммеда Будучи першим кандидатом на пост, але відповідь лист принца Мохаммеда, в якому він вибачився за посади і призначених їм, індивідуальний повідомлення короля Фейсала інформуючи його про затвердження його кандидатури для наслідного принца. Потім він закликав принца Мохаммеда бін Абдул Азіза в засіданні всієї родини день Аль Сауд був проведений 27 листопада 1384 год, що відповідає 29 березня 1965, щоб розповісти їм вибір і наслідного принца.

Поранений у рік +1970 серцевий напад, і лікувався у своєму будинку, і це було в період лікування пройшло ускладнення загрожують його життю. У 1972 році, процес, здійснюваний для видалення частина передньої стінки нападу кімнатній залишили «Cleveland Clinic», в 1976 році лікарі виявили проблему в стегні, і він переніс операцію із заміни тазостегнового суглоба в Лондоні, а в 1978 році був виявлений ознака слабкості серцевого м’яза, і він переніс операцію серцевий напад другий у «Клівленд Клініка». У неділю вранці, 21 Шаабан +1402 год, що відповідає 13 червня 1982, помер у Таїф.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter