Принц Тамер бін Абдулазіз Аль Сауд

Принц Тамер бен Абдель Азіз Аль Сауд народився в Ер-Ріяді в замку (1938-1958), сьомого сина синів короля Абдул Азіза чоловік дружина Бинт Наваф Аль-Нурі Аль-i онук, Шейх Нурі Шейх Аль-   роликових кози . Вона померла в Джидді в 1411 році цар Абдул Азіз одружився на принцесі nouf в 1354 Ач, після завоювання Аль-Джоуф відкрив і прийнятої племені козла короля Абдель Азіза, і деякі західні газети говорили про важливість такого шлюбу, навіть Газета (Daily Express), що шлюб означає проведення Сауд уклав сильний дипломатії, що шейх управляє великий плем’я і його значення в короля Абдель Азіза в постанові субсидії на арабській мові.

Дізнайтеся Коран в Державному палаці і деяких криміналістиці, і після закінчення середньої школи, батько послав йому короля Абдель Азіза в США, щоб завершити навчання в університеті.

Він помер в автокатастрофі в Сан-Франциско в жовтні 1958 Його тіло було привезено з США в Саудівську Аравію молився він натовп громадян і короля Сауда і його братів, принц Mamdouh і принц mashhour, велика кількість князів і посадових осіб, НЕ принц Тамер будь-яка політична офісу або уряд, для останніх років.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter