Турки бін Абдул Азіз Аль Сауд

Принц Турки бен Абдул Азіз Аль Сауд (1932), саудівський заступник міністра оборони і авіації минулому. Двадцять атеїст син синів короля Абдель Азіза самця дружини, принцеси  дівчина Ахмад . Турецький другий назвали тому, що він народився після смерті свого старшого брата Турки, який помер в 1918 році він служив в якості заступника міністра оборони і авіації в царювання короля Фейсала до початку царювання короля Фахда і роком пізніше в 1983 році.

Принц Турки бін Абдул Азіз навчався в школі князів, встановлених короля Абдель Азіза за освіту своїх дітей в 1356 AH, які працюють по-Шейх Абдулла Абдул Гані Хаята і сприяння в управлінні Ахмеда бен Алі Казмі і викладаються Шейх Салех лаванди, вчених та інтелектуалів, на замовлення короля Абдель Азіза вчить своїх синів. Він приєднався принц Турки бін Абдул Азіз, школу, так як він був відкритий в 3/9/1356 АГ

16 березня 1377 год, що відповідає 10 жовтня, 1957 був призначений губернатором Ер-провінція імені для поїздки регіоні принца Салмана бін Абдель Азіза Аль Сауда супроводі короля Сауда бен Абдель Азіза Аль Сауда в Ліван. 10 травня 1389 ч, що відповідає 25 липня, 1969 був призначений заступником міністра оборони і авіації, і не передбачалося, що положення до року 1403 AH, відповідні 1983 році, а потім покинув Саудівську Аравію і жив в Єгипті з сім’єю, а в 2010 році вирішив повернутися в Ер-Ріяді і стабілізувати їх.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter