Аль Бандар дівчина Абдулазіз Аль Сауд

Аль Бандар дівчина Абдулазіз Аль-Сауд (1928-2008) дочка десятої король Абдул Азіз бін Абдул Рахман Аль Сауд, засновник Саудівської Аравії, а мати, принцеса дівчина Саад аль-СУДЕЙРІ її брати і сестри: Принц Саад і батько батько принца Абдули Мохсен в Сайян принца Абдурахман бін помічник помічник , Один брат є частка принцеси. Вона вийшла заміж за свого двоюрідного брата, принца Бандар бін Мохаммед бін Абдулрахман Аль-Сауда.

Її мати померла у віці 9 років і знав про принцесу Аль Бандар уздовж її благочестя і побожності і праведності і сили в правому і жорсткості в обличчям незгод і лих, як досвідчений смерть своїх синів князів Сауда і Фадха Мухаммеда і втомленим і двох її дочок є Принцеса Jewel Принцеса Моді також пережили смерть трьох своїх онуків були князь Фахда ібн Салман бін Сауд бін Абдул Азіз і принц Халід бін Мохаммед бін Фахд бін Мохаммед бін Абдул Рахман і його сестра, принцеса Хайфа.

Вона померла в 30-2-1429h, і благословення на її тілі після Магрибу молитви в неділю 01/03/1429 АГ, після заходу сонця молитвах мечеті імама Турки бін Абдулла в Ер-Ріяді.
Під молитва з Зберігача Бандар бін Абдул Азіз і принц Султан бен Абдель Азіз і принц Мохаммед бін Абдулла бін і принц Фахд бін Мохаммед бін Абдул Азіз і принц Бандар бін Мухаммед бін Абдул Рахман і принц бін Абдулазіз, міністр двох священних мечетей князя муніципальних і сільських справ принц Абдул Рахман бін Абдулла бін Абдул Рахман і принц Бадр бен Абдель Азіз і принц Наїф бін Абдул Азіз і принц Салман бін Абдул Азіз і принц Абдул Ілах бін Абдул Азіз і принц бін Абдул Азіз і принц Султан бен Абдель Азіз і ряд князів.

Також вів молитву, що її мати муфтій Саудівської шейх Абдул Азіз бін Абдулла аль-Шейх сина, принца Турки бін Бандар вчених і шейхів, міністрів, старших посадових осіб і групи громадян.
Royal Суд оплакували смерть принцеси Аль Бандар дівчина Абдель Азіза, якої смерть суботу вранці на Файзальского спеціалізовану лікарню короля і науково-дослідний центр, в віці вісімдесяти років після хвороби страждає від нього. І звернув розраду для чоловіків і жінок в будинку принц Бандар бін Мухаммед бін Абдул Рахман.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter