Наїф бен Абдель Азіз

Наїф бен Абдель Азіз, він не служив міністром внутрішніх справ з 1975 року, і наслідного принца, заступника прем’єр-міністра, так як 27 жовтня 2011 до своєї смерті. Двадцять третій син синів короля Абдул Азіз бін Абдул Рахман чоловік дружини принцеси дівчата Ахмед аль-СУДЕЙРІ акцій. Він обіймав посаду наслідного принца після смерті принца Султана бін Абдул Азіза, і до цього він обіймав посаду другого заступника прем’єр-міністра, так як 27 березня 2009 року та міністра внутрішніх справ з 1975 року піддається різкій критиці юристів свого перебування і МВС.
Принц Наїф народився в Таїф, навчався у Школі принців, і здобув освіту в школі на руках пана Ахмеда Араб, виходець з Мекки, а потім в руках шейха Абдулли Хаята.

Ящик в декількох положеннях передбачається, починаючи з правління свого батька, короля Абдель Азіза, 17 червня 1371 і призначене засіб для області Ер-Ріяд. 3 квітня 1372 призначив його губернатором Ер-Ріяда регіоні. І призначений заступником міністра внутрішніх справ і в день від 29 березня 1390, а в 17 Рамадана 1 394 хіджри призначений у тому ж положенні.

17 березня тисячу триста дев’яносто п’ять указ призначений міністром у справах внутрішніх справ звільнені. 8 жовтня 1395 королівський Указ про призначення його в якості міністра внутрішніх справ видав.
30 березня 1430 27 березня 2009, король Абдалла бен Абдель Азіз видав королівський указ про призначення його на друге заступника прем’єр-міністра і міністра внутрішніх справ.
29 листопада 1432, що відповідає 27 жовтня 2011 король Абдалла видав бін Абдул Азіз королівський призначення наслідним принцом після смерті князя Султан бен Абдель Азіза
,
Він помер у суботу, 26 Раджаб 1433 AH, відповідає 16 червня 2012 року в віці 78 років і з посиланням на агентство Reuters, що він помер у швейцарському місті Женева, де він відбував планується відпочинок перемежовується тести.
Згідно з медичною джерела в Женеві, що смерть настала в результаті проблем з серцем, він був підданий цієї кризи, в період його перебування в Женеві.

Королівський суд, він оголосив буде тіло було перенесено з Женеви в Джидді, і мертві молитва приведе його в неділі, 17 червня 2012 після того, як захід молитви у Великій мечеті в Мецці., Має віруючих, пропоновані короля Абдалли бен Абдель Азіза, який отримав співчуття у зв’язку з його братом принцом Наїф. Він був похований на кладовищі юстиції в Мецці після виконання похоронну молитву.
Багато політичних діячів направив співчуття королю Абдаллі, у тому числі президента США Барака Обами і президента Франції Франсуа Олланда, і міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хейг, а також короля Абдалли II в Йорданії та інших арабських лідерів.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter