Ахмед бін Абдулазіз Аль Сауд

Ахмед бін Абдулазіз Аль Сауд (1 +361 г.х. / 1943 -), міністр внутрішніх справ Королівства Саудівська Аравія в період з 18 червня 2012 до 5 листопада 2012 Тридцять атеїст не є сином синів короля Абдул-Азіза з дружиною принцесою дівчата Ахмед аль-СУДЕЙРІ акцій.

Він почав початкову школу князів життя короля Абдель Азіза в Ер-Ріяді, то інститут, заснований короля Сауда в Ер-Ріяді і закінчив початкової, середньої і закінчив середню школу в Саудівській Аравії, не було голови скаутів в інституті до його закінчення в 1381 році хіджри, відповідний 1961 році. Він відправився в Сполучені Штати Америки для вивчення в кінці 1961 року й вивчав англійську мову і деякі предмети науки в Університеті Південної Каліфорнії (U.S.C). Перейти до університету) області Сан-Бернардіно в південній Каліфорнії, де він отримав ступінь бакалавра в галузі політології в 1968 році. Ступінь доктора гуманітарних наук з Каліфорнійського університету Америки 26 липня 1999 .. і визнання з університету за його зусилля і зусилля його роботи в цій області і в університеті в період навчання і за її межами.

Сповідували підприємництва, в тому числі головуючий на Раді директорів Національної гіпсу Товариства в 1389 АГ не відповідають по 1969 до кінця 1390, що відповідає 1970. На початку +1391 AH відповідної 1 971 Royal Карім він був виданий, призначивши його в якості агента Емірат Мекки регіону.

Це робота, виконана емірату Мецці регіону є прямим та подальшої діяльності губернатора регіону в той час, князь Фаваз бін Абдул Азіза. Це був перший офіційний візит у великих рівних ділянках на південь від Джидди ( ставків) і торкнутися потреб людей, і там було багато тих відсталих регіонів і не мають доріг з твердим покриттям і згодом встановлений шлях, який з’єднує ці ділянки до Jizan. Як і великих зусиль першого засідання еміратів контрактної території (те, що зараз називається губерній і центри). Це були представники таких послуг, як міністерства охорони здоров’я, муніципальних утворень, сільського господарства, води, електроенергії, і в результаті розвитку послуг в цілому призвело до підвищення продуктивності і досягнення більшість потреб громадян у регіоні, а також розвитку управлінського апарату в області за участю Міністерства внутрішніх справ та інші. Спочатку він почав працювати ідею польових досліджень для пропозиції Хаджу підвищення міністра внутрішніх справ та затвердженої Верховним місці і освіченою, а потім спільний комітет із зацікавлених міністерств, як команда кваліфікацію для роботи і внесок в особистих зусиль і постійну підтримку цих досліджень і проти якої встановлено, що в даний час називається Науково-дослідний центр хаджу. Він очолював комітет планування регіону. Брав участь Підкомітет на хадж та її наслідків. На місяць зу-ль-хіджа в 1395 Королівський указ був виданий, призначивши його заступником міністра внутрішніх справ, де він брав участь у і під наглядом князя Наїф бен Абдель Азіз, роботою нової організації Міністерства та розвитку сил безпеки з усіма зручностями

Під посаду міністра внутрішніх справ, поки 5 листопада 2012, коли він був звільнений від нього на його прохання. Він був призначений замість нього, князь Мухаммад бін Наїф.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter