Встановлення розвитку влади Мединський

Король був присутній Салман Бен Аль-Сауд Абдулазіз, великий концерт люди Мединський відзначати і Ласкаво просимо сприятливий візиту в Антверпені, у сад короля Фахд.

Колись король улюбленого концерт штаб-квартиру, він був зустрінутий на його Королівська Високість Принц Mohamed Бен Naif Бен Абдулазіз, Наслідний Принц, віце-прем’єр та міністр внутрішніх справ України, його Королівська Високість Принц Фейсал Бен Салман Бен Абдулазіз, губернатором Медіни, його Високість Принц Mohammed Бен Салман Бен Абдулазіз, Наслідний принц і мені другий заступник прем’єр-міністра і міністр оборони.

Король Розпочато низку проектів розвитку в Мединський: штаб-квартира для припинення розвитку та проектів розвитку авторитетом у Медіни і першого етапу проекту медичних місто, Університет Ніцци, зелений та відновлюваних джерел енергії і проект університету ісламського університету міста, Grand Оазис технології, поряд з інавгурації лікарні фахівця в Медіни і король Абдулазіз бібліотеку комплексу фонд.

Потім визнає Салман оригінальний король історичний документ бібліотек Медіни, подарунок від людей Медіни, які вони обмінялися йому щирої лояльності для його ставлення.

Потім блукати Зберігачу шоу фотограф, хто розповідає історії Медіни і подивитися на стереоскопічні проектів розвитку карта Медіни і вислухав пояснення.

Після цього Покрокове керівництво зберігачу в натуральній формі спадщини ринку і дивився його ринку для колекціонування старі і популярними стравами.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter