Історія розширення Забороненої Мечеті

Сауд бін Абдулазіз Аль Сауд

Проект розширення мечеті, яка почалася в царювання короля Сауда в іншому навесні 1375, де площа мечеті потім 28 тисяч м2 вміщує близько 50 тисяч віруючих. І розширення триває близько 10 років. . Перший камінь в фундамент для розширення і помістити у четвер, 23 серпня 1375 5 квітня 1956 м розширення включала кілька етапів, щоб включити всі частини мечеті були збільшується і вміст кожної частини за формою в наступному:
Вулиця не була відкрита за Сафа, до проходу людей і авто далеко від зусиль Street і черепиця землі прагнути цементу. Двоповерхова будівля спроба пристосувати найбільше можливу кількість тих, хто шукає зусилля таким чином, щоб довжина внутрішньої 394,5 м і шириною 20 м і висотою поверху спробі 12:00 і 21:00 наверх.
У 1374 встановив поливу Замзам будівлю в передній частині колодязя Замзам .колодязь Замзам в підвалі.
Будівництво трьох поверхах, підвал, цокольний поверх і перший поверх, з будівлі прагнути , і розширення день, і за умови, льохи Замзам водопровідних кранів і потік користувача води.
У рік 1375 був замінений шести свічників камінь Ісмаїл с.а.с. і мідь п’ять висвітлені електрикою.
Включені розширення переносити будови були звужені до суспільства і в блюдо дня, такі як парасолька Замзам, і двері Лазні шайб, що стоять чотирьох, також включені витоку дощової води між горою Сафа і будівництва Османської, він створював площ, вулиць, паркування і туалети і місця для миття близько до Великої мечеті на всі боки за новітньою системою в той час.
У рік +1376 Н був доданий ковзаючу шкалу Кааби, і він лежав конверт з написом срібла і золота. У 1377 було відновлення Кааби, і замінити старі даху новий дах, і тримається на нижньому боці даху після ремонту і змінюють пошкоджену деревину в ньому.

Фахд бін Абдул Азіз Аль Сауд

Король Фахд бін Абдул Азіз Аль Сауд заклав перший камінь, що відомо найбільший розширення Великої мечеті чотирнадцять століть назад до проекту, два нуль 1409H відповідна 13 вересня 1988 м, а також включені це розширення додало нова ланка в мечеть із західного боку, і вигоди від верхньої частини мечеті дахом, яка досягла площа для -61 тис.м2 – більшого числа прихильників приносять загальну ємність кампусі мільйон з половиною мільйонів віруючих. А також будівництво нових мінаретів загального числа мінаретів бути вчасно, до 9 мінаретів 89 метрів мінарет. Вона включала в себе розширення, щоб додати нову будівлю на університетському містечку, складається з трьох ролей до збільшення прийому поверхневих ініціалізованих в хаджі і Умра, і це був район Перший поверх 18 тисяч м2 висотою 4 метри, а роль першого площею 20 тис м2 висотою 9 метрів, а також роль області першого горище 189 А 2 м висота 9 метрів. Це була забезпечена системою розширення кондиціонування будівлі, і створити централізовану холодильна установка банок охолодженої води 450 метрів в області не впливає на комфорт і безпеку прочан, і складається з шести поверхів і містить новітні пристрої (обробка агрегатів і машин витягування і накачування) і підключається до станції розширення тунелю проходить всередині Платіжні хмари води діаметром 1100 мм труб в обох напрямках .обробку Іноземні квадратів розширення, в тому числі що залишилися арені, з одного боку невеликий ринок, і площі на сході прагнути загальну площу (85.800) досить м2 для розміщення (195.000) сироватки. І стати Велика мечеть площа включно мечеті будівлю після розширення, поверхні, повних квадратів (356000) м2 для розміщення приблизно (773.000) сироватки в звичайні дні, а за часів паломництва, Помру і Рамадан збільшує поглинання кампусу, щоб досягти більш мільйона віруючих , Розширення також включає в себе будівництво нового входу президента, а 18 Нормальний вхід, на додаток до входами поточного Мечеті, і кількість трьома входами боса і 27 звичайний вхід, був розроблений, щоб створити нові входи в підвал, на додаток до поточних чотирьох входів. Розширення включає в себе будівництво нових мінаретів також висока (89 метрів), схожі в архітектурному визначення з сімома мінаретами мінаретів номера. Для полегшення прибуття хвиль шанувальників до поверхні розкладання в сезони дві будівлі були додані до мобільних сходів: один на північно .будівлі в .кожен 375 квадратних метрів.

Абдулла бін Абдулазіз Аль Сауд

Це розширення буде здійснюватися через трьох основних областях, по-перше, той же розширення Харам аль-Маккі, щоб пристосувати після розширення до двох мільйонів шанувальників, а другий іноземних арен, які містять воду, проходи, тунелі та інші допоміжні засоби, які працюють на транспортному потоці в входу і виходу шанувальників циклів. Третій площа послуг, кондиціонер, електростанцій, водних рослин і інших, аж розширення простору до 750000 квадратних метрів, проект передбачає розширення Харам з точки кукурудзи, починаючи з Баб-ель-Марва і закінчується біля дверей Лейн і гори Індійський Коли літако розкопки, з одного боку, король Фахд ворота. Це розширення всього в декількох метрах і пропозиція про створення 63 веж коли останній з цих арен. І розширення блюдо дня знесення Османської експансії і розширення кампусу з трьох сторін і овації в починанні, як починання не кампус і розширити кампус з точки , як і темпу кампусу ролі в 4 ролях, таких як починанні нового в автономному режимі, а потім наростити майбутнє Дорін, в результаті чого загальне рампи 6 подач, включають в себе розширення кампусу в плані зруйновані Street View готелі і готелі .
Представлена ​​проект по розширенню поточного кампуса багато критики, вона розглядається як спосіб, яким будівельні проекти спотворення Мецці через шаблонів проектування ісламського архітектурного помилкових і “комерційної експлуатації в Божому домі”. Будучи проект включає в себе будівництво десятків висотних будівель, в яких розміщується розкішні готелі, який контрастує, на думку критиків проекту, принцип рівності, який був доставлений ісламом, де передбачається бути завжди паломництво час, коли всі рівні.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , ,

Flag Counter