Королівство Неджду і Хіджазу було

Королівство Неджду і Неджду і аксесуари. Держава, заснована після того, як султанат Najd і аксесуари об’єднати царство має значення balasharinat минулого століття під проводом султана Abdul Азіз Бен Сауд, король був інтронізований hegaz з Харам на 8 січня 1926 року. Через рік, на 29 січня 1927 проголосив себе королем також замість назву Султан, Джидда договір між британський уряд і Королівство Неджду і Неджду і аксесуари в 1927 році, Сполучене Королівство визнав Абдель Азіз як цар над ними, де вони були урочисту заяву як цар Королівство Неджду і Неджду і аксесуарів.
23 вересня 1932 об’єднуючим царства була під новим іменем і Саудівської Аравії.
Королівство Неджду і Хіджазу було зміг через його тісні зв’язки зі Сполученим Королівством, щоб завершити свою експансіоністську політику, надаючи їм зброї.
Королівство Хіджаз був знімаються з Ліги Націй на прохання короля Abdul Азіз. У 1926 році Радянський Союз визнання, Королівство Неджду і Хіджазу було пішли Сполучені Штати в 1931. У 1932 році зберіг всі Сполученого Королівства, Радянського Союзу, Туреччина, Персія та Нідерландах на комісіях в Джидді Франції, Італії та Єгипті підтримував неофіційний консульські представників.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter