Візова політика Саудівської Аравії

Громадяни всіх країн потребують візи для відвідування Саудівська Аравія, за винятком громадян членів Ради співробітництва країн затоки Бахрейн, Кувейт, Оман, Катар та Об’єднані Арабські Емірати. Всі відвідувачі повинні мати паспорт дійсний протягом 6 місяців. Відвідувачів проведення паспорта з будь-якого ізраїльському visa або штамп може бути відмовлено у в’їзді; Ізраїльські паспортів відмовилися прийому та транзиту.

Мусульманських жінка пасажирів, що прибувають виконувати умри або Хаджу супроводі одного з її найближчих родичів таких як батько, брат, чоловік або син, який повинен бути у віці 18 років або старше; або більш ніж 45 років, подорожуючи із року в групу жінка пасажирів того ж віку, які супроводжуються лідера групи до їх від’їзду.

У грудня 2013 Саудівська Аравія оголосила про намір почати випускати туристичні візи вперше у своїй історії. Рада міністрів довірили Верховної комісії для туризму та старожитностей видачі візи на основі певних регламентом, затвердженими Міністерства внутрішніх справ України та закордонних справ. Обмежений туристичні візи програма була скасована в березні 2014 року. У грудня 2014 року влада Саудівської Аравії підтвердив, що туристичні візи не бути знову.

Відвідувачі, які нещодавно були Гвінеї, Ліберії та Сьєрра-Леоне відмовлено у в’їзді через Ебола вірус епідемія в західній Африці

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter