نبذة عن سموه

Салман Бен Abdul Азіз аль-Сауд (5 Шавваль 1354 e/31 січня 1935), є царем Саудівської Аравії та голова кабінету і головнокомандувачем збройних сил, п’ятий син сини засновника короля Abdul Азіз bin Abdul Rahman Аль Фейсал Аль-Сауд, його дружина Принцеса Hessa бінт Ahmed Аль Sudairi. Одним з найбільш важливих елементів Саудівська королівська сім’я є секретар сім’ї та Голова правління та особистий радник царів царства, як це один з так званих Sudairi сім сини короля засновника.

Політичне життя

Губернатор Ер-Ріяд

Почніть вводити політиці на 11/6/1373 Ah 16 березня 1954 року, коли він був призначений Emir Ер-Ріяді від імені свого брата, Принц Найефа Бен Abdul Азіз, 25 Шабан 1374 Ah 18 квітня 1955 призначив Emir Ер-Ріяд а Riyadh емірату до 7/6/1380 Ах 25 січня 1960, коли він подав у відставку. На 10 Рамадан 1382 АГ 4 лютого 1963 виданий його величність король Сауд Бен Abdul Азіз об’ємів королівським указом, знову призначив Emir Ер-Ріяд регіону.
Під час його перебування на посаді емірату Riyadh, після яких зарубіжних гастролях: відвідайте Йорданський капіталу в 1968 році, як президент народного комітету для надання допомоги жертвам Jordan, його друга партія пожертвувань від громадян Ер-Ріяд а в 1969 році, Саудівської Аравії сил, що знаходяться на лінії фронту в області Jordan долини в Jordan, супроводжується короля Хусейна Бін Талал. У 1974 році він відвідав, Кувейт і Бахрейн і Катар зміцнити позиції арабських і в 1985 році він відвідав Париж, і президент Франції Жак Ширак нагороджений медаллю за рік для створення міста Париж. У 1991 році він відвідав Монреаль, Канада, де він відкрив виставку царства між вчора і сьогодні. У 1996 році він отримав президент Франції Жак Ширак в Elysee Palace в Парижі під час візиту до французької столиці.
Закінчилася офіційного візиту до Франції приділяється офіційний візит до Боснії, з боснійської президент Алія Берзиньш правила короля Фахд культурного центру міста Сараєво, так і відкрив низку проектів високий авторитет для збору пожертвувань для мусульман в Боснії та Герцеговині і є основою Принц Салман Бен Abdul Азіз, в Сараєві, також відкрив Принц Салман Бен Abdul Азіз мечеть короля Фахд в Гібралтарі. У 1998 році князь відвідала Пакистану, Японії, Брунею, Hong Kong, Китаю, Південної Кореї та Філіппін азійське турне, спрямовані на розвиток відносин. У 1999 році він відвідав Філіппін, нагороджений філіппінський президент Джозеф Естрада “медаль вони замовчати нас” top філіппінській Республіки, на знак визнання за свою роботу благодійність і допомогти філіппінській зайнятості в Царстві і в липні, він відвідав Сенегал, сенегальських президент Абду Діуф () нагороджений “найбільший медаль в Сенегалі”.

Міністр оборони
Після смерті князя Sultan сміття Abdul Азіз, Наслідний Принц, віце-прем’єр, міністр оборони і авіації та Генеральний інспектор на 9 Dhu Аль hijja 1432 h 5 листопада 2011, виданого зберігач король Абдулла Бін Abdul Азіз є Royal призначення як міністр оборони. В Саудівській Аравії, яка включає в себе сухопутних військ і повітря і повітря на оборону.
Під час його перебування на посаді, Міністерство оборони 3 грудня 2012 р., Лондон відвідати, на запрошення британський міністр оборони Філіп Хеммонд (на той час) обговорити ситуацію в регіоні і двосторонніх відносин між двома країнами. 12 березня 2012 року він відвідав США і був отриманий нами вважався президент США Барак Обама в Білому домі, зокрема, регіональних і двосторонніх тем спільного інтересу. І потребу у порядку Сполучених Штатів щодо Сирії та Ірану. Мадрид прибув на 6 червня 2012 року під час візиту до Королівства Іспанії на запрошення іспанський міністр оборони Pedro morinis хунок, обговорити ряд важливих файлів і обмінюються точками зору щодо поточних подій в регіоні.

Наслідний Принц

Після смерті князя Найефа Бен Abdul Азіз Наслідний Принц, віце-прем’єра і міністра внутрішніх справ, 18 червня 2012 року видав зберігача два Святої мечеті король Абдулла Бін Abdul Азіз наказав Royal обраний як Наслідний принц і призначений віце-прем’єр та міністр оборони.
Під час його перебування на посаді заповіта з явні ознаки конкуренції в азіатського континенту для європейських та північноамериканських континентах, у лютому 2014 року тур прийняла його Пакистану, Японії та Індії, які стали політичної та економічної ваги і стратегічно, в цьому сенсі візиту було важливо, щоб переглянути журнал і майбутніх відносин між цими державами. На 17 березня 2014 року він відвідав Японію, де він зустрів імператора Японії Акіхіто, прем’єр-міністр Шінзо Абе.

Король Саудівської Аравії
Був рекламували як зберігача Салман Бен Аль-Сауд Абдулазіз, король Саудівська Аравія, на 3 березня 1436 23 грудня 2015 року.

Пакет буря
У четвер 5 може 1436 – 26 січня 2015 року король Салман почати пакет хуртовина у huthis в Ємені коли Саудівської Аравії Королівських військово-повітряних сил важких бомбардування на на проповідник міліції і війська Салех в Ємені.

انجازات ومشاريع الملك

Встановлення розвитку влади Мединський

Король був присутній Салман Бен Аль-Сауд Абдулазіз, великий концерт люди Мединський відзначати і Ласкаво просимо сприятливий візиту в Антверпені, у сад короля...

اقرا المزيد
maxresdefault Третє доповнення Харам

Відкритий зберігача Салман Бен Аль-Сауд Абдулазіз п'ять проектів в межах Саудівської Аравії розширення третій святу мечеть в Мецці, включаючи, будівельних розширення, квадрати...

اقرا المزيد
makkah-expansion Історія розширення Забороненої Мечеті

Сауд бін Абдулазіз Аль Сауд Проект розширення мечеті, яка почалася в царювання короля Сауда в іншому навесні 1375, де площа мечеті потім...

اقرا المزيد
310297301444 Проектів житлового будівництва

Житло міністра д-ра  правити як зберігача Салман Бен Abdul Азіз в майбутній період буде свідком більшу кількість житла і проектів розвитку, з...

اقرا المزيد

Flag Counter