Al Bandari bent Abdulaziz Al Suud

Al Bandari bent  Abdulaziz Al-Saud (1928-2008) kızı onuncu Kral Abdul Aziz Bin Abdul Rahman Al Suud, Suudi Arabistan kurucusu ve annesi Prenses Jawhara kız Saad Al-Sudairy kardeşleri: Prens Saad ve Prens Abdul Mohsen babası Alomirahaar Saiyan Prens babası Alomirahaar Abdulrahman bin Yardımcısı Asistanı . Bir kardeş prenses payıdır. O kuzeni Prens Bandar Bin Muhammed Bin Abdulrahman Al-Suud ile evlendi.

Annesi Prens Fahd bin idi 9 yıl yaşında öldü ve oğlu ölümü Suud ve Fahd Muhammed ve yorgun ve kızları iki prensleri deneyimli Prenses mücevher Prenses Modi de onun torunları üçünün ölümü deneyimli onun dindarlık ve sıkıntı ve felaketler karşısında sağ ve sertlik de dindarlık ve doğruluk ve gücü boyunca Prenses Al Bandari biliyordu Salman bin Saud bin Abdülaziz ve Prens Halid bin Muhammed bin Fahd bin Muhammed bin Abdul Rahman ve kız kardeşi Prenses Haifa.

O Riyad’da İmam Türki bin Abdullah günbatımı dualar Camii sonra, Pazar 1429/01/03 AH Mağrip namazından sonra vücudunda 30-2-1429h öldü, ve bereket.
Belediye ve Köyişleri İki Kutsal Camiler Prens Bandar bin Abdülaziz ve Prens Sultan bin Abdülaziz ve Prens Muhammed bin Abdullah bin Jalawi ve Prens Fahd bin Muhammed bin Abdülaziz ve Prens Bandar Bin Muhammed Bin Abdul Rahman ve Prens Miteb bin Abdülaziz, Bakan Prens Abdul Rahman bin arasında Custodian ile Led dua Abdullah bin Abdul Rahman ve Prens Bedir bin Abdülaziz ve Prens Nayef bin Abdülaziz ve Prens Salman bin Abdülaziz ve Prens Abdul ilah bin Abdülaziz ve Prens Sattam bin Abdülaziz ve Prens Sultan bin Abdul-Aziz ve prenslerin bir dizi.

Ayrıca bir dua yol açtığını Suudi Şeyh Abdülaziz bin Abdullah Al-Şeyh oğlu Prens Turki bin Bandar, bilim adamları ve şeyhler, bakanlar, üst düzey yetkililer ve vatandaşlar bir grup annesi Müftüsü.
Hastalık ondan acı sonra Royal Court seksen yaşındayken, Prenses Al Bandari kız Abdülaziz, Kral Faysal Uzman Hastanesi ve Araştırma Merkezi’nde Gebha ölüm Cumartesi sabahı ölümüne yas etti. Ve Prens Bandar Bin Muhammed Bin Abdul Rahman evinde erkek ve kadınlar için teselli çekti.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter