Mishaal bin Abdul Aziz Al Saud

Książę Mishaal bin Abdul Aziz Al Saud (26 muharrama 1345 e / 5 września 1926), szef wierności. Jest czternasta syn synów króla Abdul Aziz. A jego matka była męczennicą.
Urodził się w Rijadzie, kochał politykę i lotnictwo od najmłodszych lat, jego ojciec był książę Abdul Aziz bin Abdul Rahman Al Saud, który został królem w roku 1351 e postanowił trenować do wojny w 1353 i był w wieku 8 lat. W 1355 roku jego ojciec postanowił powierzyć syna Khaled głosił wojny, ponieważ wiek ojca przekracza 60 lat i nauczyłem się na wojnach w 1357 roku ukończył naukę, a zakończono w 1365 r.

Próbkę swojego ojca King Abdulaziz Al Saud w 1364 jego zastępcą ministra obrony i pozostał na tym stanowisku aż do śmierci jego brata, księcia Mansour ministra obrony w 1370, próbkę swojego ojca jako Minister Obrony jako jego następcy. Po śmierci ojca został mianowany wiceministrem Ministerstwa edukacji i pracował z księciem Fahd Bin Abdul Aziz Al Saud, i pozostał na tym stanowisku aż po odejściu księcia Fahda. W 1382 roku został ponownie mianowany ministrem obrony i lotnictwa, który pozostał na krótki okres. Następnie został mianowany emirem Mekki.

W 1389 h próbka książę Khalid bin Abdul Aziz Al Saud, przewodniczący saudyjskiej organ turystyki i pozostał tam aż do roku 1414, a następnie spróbować King Fahd Bin Abdul Aziz Al Saud, jego doradcy i pozostał na tym stanowisku aż do 1426 roku, kiedy polityczne i postanowił pozostawić do jego osobistego życia i jego działalności, gdzie ma kilka projektów w Królestwie najsłynniejszą grupę pochodnia gospodarstwa, jak on przewodniczy Radzie Dyrektorów bionierz gospodarstwa. W dniu 10 grudnia 2007 próbek król Abdullah bin Abdul Aziz Al Saud, przewodniczący wierności.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter