Thamir bin Abdulaziz Al Saud

Książę THAMER bin Abdul Aziz Al Saud urodził się w Rijadzie w zamku (1938-1958), siódmy syn król Abdul Aziz synów mężczyzna żona nouf Bint Nawaf Al-Nuri Shaalan Al-ANZI na wnuka, Sheikh Nuri Shaalan Al-Sheikh ANZI rolki kozy. Zmarła w Jeddah w 1411. I król Abdul Aziz ożenił się z księżniczką nouf w 1354 Ah, po podboju Al-Dżauf, otwarty i akceptowane plemienia koza król Abdul Aziz i niektórych zachodnich gazet mówił o znaczeniu takie małżeństwa, nawet gazety (Daily Express) że małżeństwo oznacza posiadanie Saud stwierdzono silne dyplomacji że Sheikh Shaalan rządzi duży plemienia i jego znaczenie w król Abdul Aziz w orzeczeniu subsydium na Al Jazeera arabski.

Nauki Koranu w Państwa Palace i niektóre kryminalistyczne, a po ukończeniu szkoły średniej, ojciec wysłał go król Abdul Aziz do USA na studia na Uniwersytecie.

Zmarł w wypadku samochodowym w San Francisco w październiku 1958. Jego ciało zostało sprowadzone z USA do Arabii Saudyjskiej modlił się, to tłum obywateli i King Saud i jego braci, książę Mamdouh i księcia mashhour, wielu książąt i urzędników, nie księcia THAMER wszelkie funkcje polityczne lub rząd do ostatnich lat.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter