Bandari Bint Abdulaziz Al-Saud

Bandari Bint Abdulaziz (1928-2008), syn króla Abdul Aziz bin Abdul Rahman Al Saud, założyciel Arabia Saudyjska i jej matka księżniczka Jawhara Bint Sa’ad Al-Sudairy jej bracia i siostry: Amir Saad i książę Krystyna Al-Badr bin Krystyna Al-alamiralshaar ojciec i książę asystent do ojca alamiralshaar Abdulrahman. I jedna siostra jest księżniczka Podziel. Ożenił się z jej kuzyn księcia Bandar bin Mohammad bin Abdul Rahman Al Saud.

Jej matka zmarła w wieku 9 lat i wiedział o królewnie Marysi nad jej pobożności i pobożności i sprawiedliwości, prawdy i solidność w obliczu przeciwności losu i nieszczęść, jak był świadkiem śmierci jej synów książąt Saud i Mohamed Fahad i zmęczony i dwoma córkami były Princess perła księżniczki Moudi również świadkiem śmierci trzech jej wnuki są książę Fahd Bin Salman bin Saud bin Abdul Aziz i książę Khalid Bin Mohammad bin Fahd Bin Mohammad bin Abdul Rahman i jego siostra, księżniczka Hajfa.

Zmarła w 30-2-1429 i modlili się przez jej ciało po modlitwy w niedzielę, 1-3-2008 Maroko po modlitwy w Maroku Meczet Imama Turki Bin Abdullah w Rijadzie.
Stał na czele modlitwy z opiekunem księcia Bandar bin Abdul Aziz i książę Sultan bin Abdul Aziz i książę Abdullah bin Mohammed bin jalawi, książę Fahd Bin Mohammed bin Abdul Aziz i książę Bandar bin Mohammad bin Abdul Rahman, książę muteb bin Abdul Aziz, minister spraw komunalnych i Rural Affairs książę Abdul Rahman bin Abdullah bin Abdul Rahman, książę Badr bin Abdul Aziz i książę Nayef bin Abdul Aziz i książę Salman bin Abdul Aziz i książę Abdul ilah bin Abdul Aziz i księcia Sattam Bin Abdel Aziz i księcia muqrin bin Abdul-Aziz i kilku książąt.

Prowadził również modlitwa, którą jej matka w Brytania wielki Mufti Szejk Abdul Aziz bin Abdullah al-Sheikh syn książę Turki Bin Bandar, uczonych i szejków, ministrów i wyższych urzędników zbierać od obywateli.
Na dworze była świadoma księżniczki Marii Bint Abdul Aziz, zabrać jej śmierci sobotę rano w Szpital specjalistyczny King Faisal i Research Center, w wieku lat osiemdziesięciu lat doznał wpływ choroby. I ukojenie dla mężczyzn i kobiet w domu Prince Bandar bin Mohammad bin Abdul Rahman.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter