Ahmed bin Abdul Aziz Al Saud

Ahmed bin Abdul Aziz Al Saud (1361/1943-), Minister spraw wewnętrznych Arabii Saudyjskiej, od 18 kwietnia 2012 do 5 listopada 2012 roku. Jest synem trzydzieści-pierwszy król Abdul Aziz synów od jego żony, księżnej Hessa bint Ahmed al-Sudairi.

Zaczął jego szkoły podstawowej, książąt w życiu król Abdul Aziz w Riyadh i następnie Administrator Instytutu założona przez King Saud w Riyadh oraz kompletne podstawowych i pośrednich i gotowych high school w Arabii Saudyjskiej, a task force przewodniczyła harcerzy w Instytucie aż w 1381 Ah 1961 m. udał się do Stanów Zjednoczonych, aby studiować na koniec 1961 i studiował język angielski i niektórych tematów naukowych, Uniwersytet Południowej Kalifornii (USC). Przejdź do rdlandz University (Redlands) w San Bernadino był w południowej Kalifornii uzyskał licencjat nauk politycznych w 1968. przyznanie doktorat nauk humanistycznych z University of California rdlandz Ameryka dnia 26 lipca 1999 r. W uznaniu działań uczelni i w jego pracy i na Uniwersytecie w okresie studiów i poza nią.

Prowadzi działalności, łącznie z przewodniczącą Rady Nadzorczej firmy national gipsowe 1389 ah 1969 aż do końca roku 1390 h 1970. wcześnie w tym roku 1391 AH 1971 dekret królewski wyznaczony agent Emirat Makkah.

I działania podjęte przez Emirat Mekka jest kierunek i kontynuacja dziejów regionu księcia księcia Fawwaz bin Abdul Aziz. Był pierwszy wizyta szczebla obszarów Południowej Jeddah (Laith qunfuda, stawy) i dotknąć potrzeb osób było tych obszarów opóźniony daleko w tyle, ze bez utwardzonych dróg i ustalone później drogi łączącej te regiony nawet Jizan. Jak również znaczne wysiłki na pierwszym posiedzeniu ZEA regionu (co jest teraz nazywany prowincje i centrów). Obejmowały przedstawicieli Ministerstwa, służby zdrowia, gminy, rolnictwo, wody i energii elektrycznej, wynikające w ogólnym rozwoju usług w wyniku poprawy wydajności i zaspokoić potrzeby większości mieszkańców regionu, jak również rozwój systemu administracyjnego w regionie z udziałem ministra spraw wewnętrznych i innych. Po raz pierwszy rozpoczął pracę idei badań terenowych pielgrzymek o odroczenie do ministra spraw wewnętrznych i zatwierdzone przez wysokie miejsce i czas tworzy Wspólny Komitet odpowiednich ministerstw, takich jak zespół zakwalifikował się do pracy i osobistych starań i dalsze wsparcie dla takich badań i stworzyć to, co nazywa się teraz Hajj Research Center. Taras Komitet planowania. Brał udział w podkomisji do pielgrzymki i kolejnych. W miesiącu Dhul Hijjah w 1395 e dekretu królewskiego mianowany wice Minister spraw wewnętrznych, gdzie, pod nadzorem książę Nayef bin Abdul Aziz zorganizował nowe Ministerstwa i rozwój sił bezpieczeństwa wszystkie obiekty

Pod sekretarza spraw wewnętrznych do 5 listopada 2012 r., gdy zwolniony to na jego wniosek. Od dodatku mianował księcia Muhammad bin Nayef bin Abdulaziz Al-Saud.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter