Mansour bin Abdul Aziz Al Saud

Prince Mansour bin Abdul Aziz Al Saud (1336 AH / 1918-1369 e / 2 mai 1951), kaitseminister ja lennundus Saudi Araabia varem. See on kaheksas poeg pojad King Abdul Aziz mees. Ja tema ema on märter Princess Armeenia päritolu.

Ta õppis School of printsid ja õppida lugemist, kirjutamist ja meeldejätmist Koraan. Aastal 1351 osales ta koos oma isa «lahing Jizan». Nimetab oma isa, kuningas Abdul Aziz, kaitseminister ja sõjavägi, ja ajal tema ministeeriumi ülesannete pani arengukavad armee sektori asutatud sõjaväe kasarmud Najd ja Hijaz ja Asīr ja saadeti paljud sõjaväelased välismaale õppima, koolituse ja tuua kaasaegsete masinate armee, tõstnud ka mitmed osalejad Saudi armee väga kiiresti kus kaks aastat hiljem sai hinnanguline arv armee sõdurid B20000, ja on välja töötanud süsteemi boonuste ja palkade kõik sõjalised sektorites, kus osalesid riigi rahandust. Ajal ametisse asumist mõned väeosad osalesid Palestiina sõda 1948..

Aastal 1369 AH vastab 1951 sõitis ta koos oma vendadega Faisal ja Khaled Pariisi ja pärast lennuk maandus Salongis ja suri äkksurma.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter