Mishari bin Saud bin Abdulaziz Al Saud

Mishari bin Saud (sündinud 1954) on endine Saudi Araabia ohvitseri, Al Bahah provintsi Saud maja liige.
Mishari bin Saud sündis Riyadh detsember 1954. Ta on King Saud kolmekümne teisel poeg. Tema ema on Naima bint Ubaid.

Pärast tema alus- ja põhiharidus Saudi Araabias 1971, ta läks USA-Ülikooli haridus. Siiski ta ainult läbi kaheksa kuu inglise käigus seal. Ta naasis Saudi Araabia Ülikooli haridust saada. Bachelor of arts kraadi ajalugu ja hiljem on tal, sai ta magistrikraadi ajalugu King Saud University. Tema magistritöö pealkiri oli “Saudi Araabia ja Jeemeni all valitsemisaeg King Abdulaziz Al-Mutawakkaliya Kuningriigi vahelisi suhteid.”

Prints Mishari oli brigaadikindrali riigikaitseorganisatsiooni (SANG). Juuni 1983, ta nimetati Eastern Province (SANG) ülema asetäitja. Ta juhib SANG ja selle provinceand oli teises auaste royal vahel pärast provintsi, Prince Mohammed siis kuberner. Tema ametiaeg kestis kuni Al Bahah provintsi kuberner ametisoleku aastal 2010. See oli spekuleerinud, et ta oli kuningas Abdullah tugi ja oli väga lähedal ajast-kroonprints Sultan tema ametiaja jooksul. Prints Mishari on huvi Imdadat kauplemise ja transpordi firma Riyadh, et ta ja tema poeg Turki, asutatud 1982.aastal.

28 August 2010 ta nimetati Al Bahah provintsi kuberner, asendades tema noorem vend hilja prints Muhammed bin Saud, kes lahkus see postitus haigestumise tõttu.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter