Saud bin Abdul Aziz Al Saud

Saud bin Abdul Aziz Al Saud (5, September 1319 e/15. aprill 1902 – 6. November 1388 h/23. veebruar 1969), kuningas Saudi Araabias 9. November 1953 2 November 1964. Ta on King Abdul Aziz Al Saud pojad teine poeg. Mõned tema wives ja ohverdanud bint Mohammed Al orayer ja Sultana bin Saad ja mounira Bint Saad. Sündinud samal aastal, kus tema isa taastas King Abdul-Aziz Al Saud Al Rashid. See on ainult kuningas on Kings of Saudi Araabia mis lõppes tema isolatsiooni pere, mitte surma.

Sündinud Kuveidis, tema isa valitsemise ajal öö enne avamist oma isa Riyadh, Riyadh lahtiseks tema ema ohverdanud bint Mohammed Al orayer ja tema pojad Riyadhi. Ta käis koos oma venna prints Turki ema lauad ja juhtorganite vanaisa Abdul Rahman Al Saud, kes oli antud arstiabi. Pärast chip alustatud võita usaldust oma isa kaudu teatud sõjaliste ja poliitiliste ülesannete ja juhtimise teostamist iseseisvalt ja tellis talle ülesandeid, mis teenis statesmanship pärast välismaa üliõpilane politoloogias ja diplomaatia Abdullah Al-damlugi, Shaykh Hafiz Wahba ja kahe veeru plaadid oma isa ajal perioodi. ja kui ta oli kolmteist aastat vana-aastaselt oma isa saatis ta Abdul Aziz bin Abdul Rahman Katar kohtuda uus valitseja Sheikh Abdulla bin Qassim Al Thani filtreerida ja Eemalda sette seos Nendevahelist alates viimane ei pidanud soodsalt ülevõtmist Abdul Aziz Al-Ahsa See oli esimene tähtis diplomaatiline tegevus. Isa osales sõdades ja pod 1915 lahingus oli esimene lahing, kaasates ja osales lahingus aatab ja muud lahingud.

Ta endale võimu pärast surma oma isa King Abdel Aziz 2 Safar Ah 1373 9 November 1953, ta nimetati kuningas 4 Muharram 1373 Ah 11 August 1953.

23. veebruar 1969 suri Kreekas Ateenas ja tema keha on teisaldatud linnast, kus ta palvetas mošee (Masjid Al Harami) ja siis maetud Oud kalmistu. Hr Mackie ütleb Michelle et Saudi televisiooni ja raadio teatas surma ja lõigata oma tavalise ekraani salmid Koraanis, ja kuningas Faisal käis palves osalesid ka matmise.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter