Khaled bin Abdul Aziz Al Saud

Khaled bin Abdul Aziz Al Saud (6. veebruar 22, 1331 Ah/13 veebruar 1913-21 Shabaan 1402/13. juuni 1982), Saudi Araabia kuningas alates 25. märts 1975-13 juuni 1982. King Abdul Aziz pojad meessoost printsess Al Jawhara Bint bin jalawi bin Turki Al Saud viies poeg on.

Ta kasvas üles oma isa hoole all kaasamiseks teistesse piirkondadesse riik, Koraani ja usuliste teaduskond õppejõudude ja Ratsaspordi ja Vibulaskmine saadud seadistamisel. Ei Otsi edastama mingit seisukohta ning ei tegelenud poliitika pärast surma King Abdul Aziz. Pärast selle Hijaz annekteerimist nimetati riigi asetäitja prints Faisal ning Hejaz 1926. Aastal 1962, ta nimetati asepeaminister, on esimene, sest tema isa surma saab. Pärast laiendamine mullune King Saud vendlus ja prints Faisal, King Saud ja nõuandvat arvamust Euroopa teadlased kindlaksmääratud King Saud kuningas prints Faisal korraldada, kõik jääb küsimusi sise- ja Kuningriigi kuningas riigis juuresolekul või pärast nõuandva arvamuse andmine pojad King Abdul Aziz Al-Saud Princes ja kõrgemate otsusega, mis toetavad teadlaste arvamus saidi ja nõudis prints Faisal, mis on Crown Prince ja peaminister üles kiirendama nõuandvat arvamust, kabineti kohtusid 30 September 1964 a Seda juhatavad asetäitja Prime watkhzao ja King Saud Royal Prince Faisal volitused edastada otsus põhineb arvamus ja otsuse Princes

Pärast kuningas Saud ja kuningas Faisal sadestumise võttis kohtuotsust, tema õde vend loobuda Prince Mohammed nagu võra nagu Kuningas Faisal oli Prince Mohammed olemise front-runner post sõnumeid saata, kuid kirja, kus ta vabandas ja nimetati tema Kuningas Faisal kirja, teavitades heakskiitmisel oma kandidatuuri kroon vastas prints. Siis oli Prince Mohammed bin Abdul Aziz koosolekule kõik Saud pere trümmi 27 November 20, 1384 Ah/29 märts 1965 ja kroonprints valitud llakhbarhm.

End 1970 rinda ning ravida kodus, ja see oli ajal ravi on olnud komplikatsioone, mis ähvardas oma elu. 1972 teostatud operatsioon, et eemaldada osa eesmise seina vasakul süda koda Cleveland Clinic, 1976, arstid avastasid tema hip probleem ja puusaliigese asendamise operatsiooni Londonis ja 1978 avastanud südame lihaste ja südame kirurgia, uuesti haiglas Cleveland nõrkuse märgiks. Pühapäev 21 hommikul Shaban 1402 Taif suri 13. juuni 1989.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter