Al Bandari bent Abdulaziz Al-Saud

Al Bandari bent Abdulaziz Al-Saud (1928-2008) tütar kümnendik King Abdul Aziz bin Abdul Rahman Al Saud asutaja Saudi Araabia ja tema ema, printsess Jawhara tüdruk Saad Al-Sudairy tema vennad ja õed: Prince Saad ning Prince Abdul Mohsen isa Alomirahaar Saiyan Prince isa Alomirahaar ABDULRAHMAN bin Assistent . Üks vend on osa printsess. Ta abiellus nõbu, Prince Bandar bin Mohammed Bin ABDULRAHMAN Al-Saud.

Tema ema suri 9 aastat ja teadis Princess Al Bandari mööda tema vagadus ja vagadus ja õigluses ja tugevus on õige ja jäikust silmitsi vastuoludega ja katastroofe kogenud surma tema pojad printsid Saud ja Fahd Mohammed ja väsinud ja tema kaks tütart on printsess Jewel Princess Modi ka kogenud surma kolm tema lapselapsed olid Prince Fahd bin Salman bin Saud bin Abdul Aziz ja Prince Khalid bin Mohammed bin Fahd bin Mohammed bin Abdul Rahman ja tema õde, printsess Haifa.

Ta suri 30-2-1429h, ja õnnistagu tema keha pärast Magribi palved pühapäeval 1429/01/03 AH, pärast päikeseloojangut palved mošee imaam Turki bin Abdullah Riyadhis.
Led palvete kontohaldur Kaks Püha Mosques Prince Bandar bin Abdul Aziz ja prints Sultan bin Abdul Aziz ja prints Mohammed bin Abdullah bin Jalawi ja Prince Fahd bin Mohammed bin Abdul Aziz ja prints Bandar bin Mohammad bin Abdul Rahman ja Prince Miteb bin Abdulaziz minister Municipal ja maaelu- Prince Abdul Rahman bin Abdullah bin Abdul Rahman ja Prince Badr bin Abdul Aziz ja prints Nayef bin Abdul Aziz ja prints Salman bin Abdul Aziz ja Prince Abdul Ilah bin Abdul Aziz ja Prince Sattam bin Abdul Aziz ja prints Sultan bin Abdul-Aziz ja mitmed vürstide.

Samuti juhtis palve, et tema ema mufti Saudi Sheikh Abdul Aziz bin Abdullah Al-Sheikh poeg prints Turki bin Bandar, teadlased ja sheikkien ministrid, kõrgemad ametnikud ja rühm kodanikke.
Royal Court on leinas surma Princess Al Bandari tüdruk Abdul Aziz, mis Gebha surma laupäeva hommikul kell King Faisal spetsialist haigla ja Research Center, vanuses kaheksakümmend aastat pärast haigust põdenud seda. Ja juhtis lohutust meeste ja naiste kodus Prince Bandar bin Mohammad bin Abdul Rahman.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter