Ahmed bin Abdul Aziz Al Saud

Ahmed bin Abdul Aziz Al Saud (1361/1943-), Minister on Interior, Saudi Araabia, 18 aprill 2012 kuni 5 November 2012. King Abdul Aziz poega tema abikaasa, printsess Hessa bint Ahmed al-Sudairi on rahastamisnõudes.

Ta alustas oma algkool, Princes King Abdul Aziz Riyadh ja seejärel administraatori instituudis kehtestatud King Saud Riyadh ja täielik esmane ja vahe- ja valmistoodete keskkooli Saudi Araabias, elu ja töörühma tööd juhtis skaudid instituudis kuni kooli lõpetamist 1381 Ah 1961 m. Ameerika Ühendriikidesse õppima 1961 lõpus reisinud ja õppis inglise ja mõned teaduslikest teemadest, University of Southern California (U.S.C.). Mine San Bernadino rdlandz Ülikooli (Redlands) oli Lõuna-California teenis bakalaureusekraadi politoloogia 1968. andmist humanitaarteaduste doktor California Ülikooli rdlandz Ameerikas 26. juuli 1999. Tunnustamine Ülikooli jõupingutuste ja tema töös ja ülikoolile ajal õppima ja kauemakski.

Kalakasvatusega äri, sealhulgas 1390 h 1970 aasta lõpuni 1389 Ah 1969 national kips äriühingu juhatus eesistujaks. igal aastal 1391 AH 1971 kuninga määratud agent Makkah emiraat.

Ja Mecca emiraat tehtud töö on suund ja prints piirkonna aeg prints Fawwaz bin Abdul Aziz järelmeetmed. Ta oli esimene kõrgtaseme külastus alad Lõuna-Jeddah (Laith qunfuda, tiigid) ja touch oli nende alade jäänud kaugele maha, kattega teed, ja hiljem tehakse kindlaks maantee ühendavad nende piirkondade inimeste vajaduste isegi Jizan. Kui ka märkimisväärseid jõupingutusi AÜE (nüüd nn provintsid ja keskused) piirkonna esimene koosolek. See hõlmas esindajatest koosnev ministeeriumid, nt tervishoiuteenuste, kohalikud omavalitsused, põllumajandus, vesi ja elekter, tulemuseks on üldine teenuste arengu tulemusena paranenud ja enamik rahuldava piirkonna kodanike ning halduskontrolli süsteemi piirkonnas arendamiseni osalemiseks sisemuse ja teised. Kõigepealt hakkas tööle väliuuringud palverännakuks idee Eesti Vabariigi siseminister lόkata ja kinnitatud kõrge koht ja aeg, mis on moodustatud ühiskomitee asjaomased ministeeriumid nagu meeskond kvalifitseeritud töö ja isikliku panuse teinud ja jätkuvat toetust selliste uurimistööde ja loomiseks, mis on nüüdsest Hajj Research Center. Terrass ala planeerimise komitee. Ta osales palverännak ja hilisema allkomitee.

Kuus Dhul Hijjah 1395 e kuninga ametisse Vice siseminister, kus ta, prints Nayef bin Abdul Aziz järelevalve all korraldatud uue ministeeriumi ja kõik rajatised julgeolekujõudude arendamine

Under Secretary of the sisemuse kuni 5 November 2012 kui see tema taotlusel vabastada. Alates toetust, mis on määratud prints Muhammad bin Nayef bin Abdulaziz Al-Saud.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter