Madinah arengu Ameti asutamine

Kuningas käis Salman bin Abdulaziz Al Saud, Madinah tähistada ja tervitan soodne-visiidi King Fahd Aed asub rahva poolt suur kontsert.

Kord kuningas armastatud kontsert peakorter, ta oli tervitatud tema Kuninglik Kõrgus prints Mohamed Bin Naif bin Abdulaziz, kroonprints, peaministri asetäitja ja siseminister, tema Kuninglik Kõrgus prints Faisal Bin Salman bin Abdulaziz, Medina kuberner, tema Kuninglik Kõrgus prints Mohammed bin Salman bin Abdulaziz, kroonprints ja mulle teine asepeaminister ja kaitseminister.

Kuningas käivitanud mitu arendusprojektide Madinah: peakorteri peatada arengu, projektide ja arengu asutus Medina ja meditsiinilise city, University of Nice roheline ja taastuvenergia projekti esimeses faasis ja projekti City University islami Ülikooli Grand OASIS tehnoloogia koos haigla spetsialist Medina ja King Abdulaziz Raamatukogu keeruline sihtkapitali Sisseõnnistamine.

Seejärel tunnistab kuningas Salman-originaal ajalooline dokumenditeegid Medina, kingituse Medina, kes vahetasid teda inimestelt siiras lojaalsust tema suhtumine.

Seejärel tiir kontohaldurit Näita fotograaf, kes ütleb Medina ajalugu ja vaadake stereoskoopiline projektide arendamise Medina kaardil ja kuulas selgitus.

Pärast selle läbikäiguks halduri mitterahalist heritage turul ja vaatasin selle turu kogumisobjektide vana ja populaarsed toidud.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter