Kolmas laiendamine on Haram

Pühitseti halduri Salman bin Abdulaziz Al Saud viie projektid jooksul Saudi laienemist kolmanda Püha mošee Mekas, sealhulgas hoone laiendamiseks, väljakud ja tunnelid, ehitusteenused ja ringtee ma. Ta julgeolekualasest kontohalduriga, stereoskoopilised täieliku laienemise Grand Mosque ja pilte sisaldavad elemente ja laiendamise projekti, kuulates selgitus.

Ta kirjeldas ajalooline laienemine sobiva liimid ja islami ajaloo blgaa öö avamine ja head õnnistust kallistamine Orion, investeeringuprojekt sära pehmendatud ja selle patroon ja tema silmakirjatsejate atmosfäär usu, esines au ja kiirusta rebasele auks koht ja aeg ja koht ja kord.
Dr Al-sudais ütles: «See ajalooline laienemine hulka kogu projekti kokku pinnad. 470. 1 ruutmeetrit ja mahutada rohkem kui 100,000 et Püha mošee. 850. 1 seerumi ja automaatsed väravad projekti juhib puldiga kokku projekti osade 78, ümbritseva hoone laiendamiseks korrusel toad.

Projekt sisaldab keerukad süsteemid, sealhulgas kokku number jõuda 4524 kõrvaklapid peakomplekt helisüsteem, samuti tulehäiresüsteem ja seiresüsteemi korda kokku nii korda paigalduseks 6635 kaamera kogu hoone ja hügieeni süsteemid nagu tolmu ekstraheerimise süsteem.

Ta selgitas, et hoone sisaldab ka vee kõnnib jooksul ühtse Zam Zam vesi jahtub kokku Zam 2528 Oriel, pakkudes premium kõnnib ja kohad eri rollides palvetama Zam Zam eri tasanditel tulevad kohandada kasvava arvu pilgrims ja külastajad, kes ajalooline projekt probleemi asetus hustle igavesti. Ta rõhutas, et need ajaloolised saavutused on positiivne mõju nähtavus ja selle riigi juhtkond on õnnistatud ja halduri moslem oma tegevust levitamisel hea ja turvalisus ja mõõdukus ja rahu, armastus, sallivus, dialoogi ja harmoonia.

Mõju selle haldaja, vajutage nuppu käivitamine peamošee hoone projekti, mis hõlmab peamiste gateway laienemist koosneb kolmest osast, iga iga 18 tonni lehed käitatakse kaugjuhtimispultide ja laiendatavus, mis koosneb hoone kolm rollid hoone 000 tasasel pinnal. 320 m², mahutab 300 000 seerum, ka käivitas – toeta Jumal – teatrid laienemine 175 000 m 2 ja mahutab umbes 20.000. 330 seerum. Alanud – Jumala – jalakäijate tunnelid, mis koosneb viiest tunnelid jalakäijate liikluse campus liikumiseks ala hujoun wegrol, neli olid eraldatud külalistele sacred House Allaah viiendal eraldatud avarii-ja turvaseire rajad, kokku pikkusega tunneleid on umbes 5300 m, lisaks keerukas kesktalituste ja hulka kuuluvad elektrienergia ja vee jahutatud ootere generaatorid ja kogumine jäätmete ja paagi tuletõrjevahendite veepumbad ja esimene ringtee projekti, mis asub kesklinna piirkonnas, weitmd pikkus 4600 m2 ning sisaldab sildade ja tunnelite liikuda liiklus piirkonnas Kesk väljapoole kolm sõidurada kummaski suunas.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter