Hejaz Kuningriik ja Nejd

Hejaz Kuningriik ja Nejd ja tarvikud. Riigi asutatud pärast seda, kui Najd Sultaniriik ja tarvikud kombineerida Hijaz Kuningriigi balasharinat eelmise sajandi eestvedamisel Sultan Abdul Aziz bin Saud, kuningas oli nišis Trooniv hegaz koos Haram 8. jaanuar 1926. Aasta hiljem, linna 29. jaanuar 1927 kuulutas kuningas ka asemel Sultan, Jeddah asutamislepingu Briti valitsuse ja Hejaz Kuningriik ja Nejd ja tarvikud 1927 pealkiri, Ühendkuningriik tunnistas nagu King Abdel Aziz, nende kui nad olid tõotust nagu kuningas Hejaz Kuningriik ja Nejd ja lisavarustuse üle.
23. September 1932 unifying Kuningriik oli uue nime all ja on Saudi Araabia.
Hejaz Kuningriik ja Nejd suutis tõttu tihedad suhted Suurbritannia, täielik ekspansionistlike poliitikat sõlmitud relvi.
Hejaz Kuningriik oli taganenud Rahvasteliidu King Abdul Aziz taotlusel. 1926 tunnustatud Nõukogude Liit, Hejaz Kuningriik ja Nejd järgnes USA 1931. 1932 hoidis kõik Ühendkuningriigis, Nõukogude Liidu, Türgi, Pärsia ja Madalmaade komisjonitasud Jeddah, Prantsusmaa, Itaalia ja Egiptuse on säilitanud mitteametlik konsulaaresinduse esindajaid.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter