Viisapoliitika, Saudi Araabia

Kõikide riikide kodanike nõuavad viisat Külasta Saudi Araabia välja arvatud Bahrain, Kuveit, Omaan, Katar ja Saudi Araabia lahe koostöönõukogu liikmete kodanikele. Kõik külastajad peab all pass kehtiv 6 kuud. Külastajaid holding Iisraeli viisa või tempel passi saanud keelatud siseneda; Iisraeli passiomanikele keeldutakse, importi ja transiiti.

Moslemi naine Umrah või Hajj saabuvad reisijad peavad kaasnema üks tema lähimate pereliikmete, näiteks isa, vend, abikaasa või poeg, kes peab olema vanuses 18-aastane või vanem; või üle 45 aasta vanuse ja kes reisivad grupis naissoost reisijate samas vanuses, kes on kaasas grupi liider kuni nende lahkumist.

Detsember 2013 Saudi Araabia teatas oma kavatsusest alustada turistide viisade esimest korda oma ajaloos. Ministrite nõukogu anda kõrgeim komisjoni turismi-ja antiigi viisa väljaandmist heakskiidetud uurimisüksus ühendab sise- ja välisasjade teatavate määruste alusel. Piiratud tourist visa programm katkestati märts 2014. Detsembril 2014 Saudi Araabia valitseva kordas turismiga viisad taaskehtestada vältimiseks.

Külastajaid, kes on hiljuti Guinea, Libeeria ja Sierra Leone sissesõidukeeld tõttu Ebola viiruse epideemia Lääne-Aafrikas

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter