Kuningas kohta

Salman bin Abdulaziz Al Saud (5 Shawwal 1354 AH / 31 detsember 1935 -), on kuningas Saudi Araabia seitsmes ja president Saudi Ministrite Nõukogu ja ülemjuhataja sõjaväes, ja Poeg XXV laste male kuninga asutaja Abdul Aziz bin Abdul Rahman Al-Faisal Al-Saud tema abikaasa printsess tüdruk Ahmed Al-Sudairy osakaal. See on üks tähtsamaid sambaid Saudi kuningliku perekonna, nagu on sekretär ja juhatuse perekonnapea, ja isiklik nõunik kuningad Kuningriigi, kuna see on üks nn Sudairi Seven poegade asutaja King.

Poliitilises elus

Kuberner Riyadh

Hakake sisestama poliitikas 11/6/1373 Ah 16 märts 1954, kuna ta nimetati Emir Riyadh nimel oma venna, prints Nayef bin Abdul Aziz, 25 Shaban 1374 Ah 18 aprill 1955 määranud Emir Riyadh ja Riyadh emiraat 7/6/1380 Ah 25. jaanuar 1960, kuna ta astus ametist tagasi. 10 Ramadan, 1382 Ah 4 veebruar 1963 välja tema Majesteet kuningas Saud bin Abdul Aziz puhul kuningliku dekreedi Emir Riyadh piirkonna uuesti tööle.
Oma ametiaja Riyadh emiraat, pärast mille välismaiste reisid: Külasta Jordaania pealinnas people’s Jordan, tema teine partii annetused Riyadh, kodanike ohvrite abistamiseks komitee President 1968 ja 1969, Saudi rindejoonel Jordan, millele on lisatud King Hussein Bin Talal Jordan Valley piirkonnas paiknevad jõud. 1974 külastas ta Kuveit ja Saudi Araabia ja Katar Saudi positsiooni tugevdamise ja 1985 külastas ta Pariisi ja Prantsusmaa President Jacques Chirac auhinnatud medal üle aasta luua linna Pariisi. 1991, külastas ta Soome, kus ta avas näituse Kuningriigi vahel eile ja täna. Aastal 1996, ta sai President Jacques Chirac Elysee Palace Paris Prantsusmaa pealinna visiidil.
Lõppenuks Prantsusmaa ametliku visiidi maksnud ametlikul visiidil Bosnia, koos Bosnia President Alija Izetbegovicin reeglid King Fahd kultuuri keskus Sarajevo linna ja avada mitmeid projekte Ülemameti koguda annetusi moslemite töötajaid ja aluspõhja prints Salman bin Abdul Aziz Sarajevos, avatud ka prints Salman bin Abdul Aziz mošee King Fahd Gibraltaris. 1998 prints külastas Pakistan, Jaapan, Brunei, Hong Kong, Hiina, Lõuna-Korea ja Filipiinid eesmärk on arendada suhteid Aasia TUURIL. 1999, ta külastas Filipiinid, sõlmivad Filipiinide President Joseph Estrada “medal nad vaikima meile” top Filipiini Vabariigi tunnustamine heategevus töö eest ja aidata Filipiinide tööhõive kuningriiki, ja juulis külastas ta Senegal, ISRA President Abdou Dioufi auhinnatud “suurim medal Senegal”.

Eesti kaitseminister

Pärast surma prints Sultan bin Abdul Aziz, kroonprints, asetäitja Premier, Minister kaitseminister ja lennunduse ja peainspektor kohta 9 Dhu al-hijja 1432 h 5 November 2011 väljastatud kontohalduriga, kuningas Abdullah bin Abdul Aziz on Royal kohtumise nagu kaitseminister. Saudi Araabias, mis hõlmab maa vägede ja õhus ning air riigikaitse.
Oma ametiaja, 3. detsember 2012, kaitseministeeriumi London külastada, Briti kaitseminister Philip Hammond kutsel (sel ajal), piirkonna ja kahe riigi vaheliste kahepoolsete suhete üldist olukorda arutada. 12. märts 2012, ta külastas Ameerika Ühendriikides ja võttis vastu meid President Barack Obama Valges Majas peetud, muuhulgas kahepoolsetele ja piirkondlikele organisatsioonidele ühist huvi. Ja vajadust lahendada Ameerika Ühendriikide tellimuse Süüria ja Iraan. Madridi saabunud 6 juuni 2012 külastama Hispaania Hispaania kaitseminister Pedro morinis uta ümber kutsel, arutada mitmeid olulisi faile ja exchange seisukohti seoses praeguste sündmuste piirkonnas.

Kroonprints

Pärast surma prints Nayef bin Abdul Aziz, kroonprints, asetäitja Premier ja siseminister, 18 juuni 2012 välja antud kahe Püha mošeed kuningas Abdullah bin Abdul Aziz halduri tellitud Royal Crown Prince valinud ja määranud Vice peaminister ja kaitseminister.
Oma ametiaja pakt, selged märgid konkurentsi Aasia mandril Euroopa ja Põhja-Ameerika mandril, veebruaris 2014, tour on viinud teda Pakistan, Jaapan ja India, mis osutusid poliitilist ja majanduslikku kaalu ja strateegiliselt selles mõttes visiit oli oluline ajaloo vaatamine ja nende riikide vahelisi suhteid. 17. märts 2014, ta külastas Jaapan, kus ta kohtus keiser Jaapani Akihito, peaminister Shinzō Abe.

Saudi Araabia kuningas

Oli touted halduri Salman bin Abdulaziz Al Saud, Saudi Araabia, linna 3 märts 1436 23 Detsember 2015.

Pakettandmeside torm

Edasi neljapäev 5 mai 1436 e-26 jaanuar 2015, kuningas Salman käivituvad pakettaknad torm selle huthis vastu Jeemenis Saudi Royal Air force raskete pommitamine on jutlustaja miilits ja vägede Saleh Jeemenis.

انجازات ومشاريع الملك

Madinah arengu Ameti asutamine

Kuningas käis Salman bin Abdulaziz Al Saud, Madinah tähistada ja tervitan soodne-visiidi King Fahd Aed asub rahva poolt suur kontsert. Kord kuningas...

اقرا المزيد
maxresdefault Kolmas laiendamine on Haram

Pühitseti halduri Salman bin Abdulaziz Al Saud viie projektid jooksul Saudi laienemist kolmanda Püha mošee Mekas, sealhulgas hoone laiendamiseks, väljakud ja tunnelid,...

اقرا المزيد
makkah-expansion Ajalugu laienemist Grand mošee

Saud bin Abdulaziz Al Saud Mošee laiendamise projekt, mis algas valitsemisaeg King Saud teistes kevadel 1375, kui ala mošee siis 28000 m2...

اقرا المزيد
310297301444 Eluaseme projektide

Elamumajanduse Minister Dr Shaweesh dweihi kuningaks hoidjana Salman bin Abdul Aziz lõimumisel tunnistaja elamu- ja arendusprojektide avalduma protsent, mis näitab, et enda...

اقرا المزيد

Flag Counter