عبدالله بن عبدالعزیز

عبدالله بن عبدالعزیز بن عبدالرحمان بن فیصل (1343 ق / 1924-3 بهار دوم 1436 H / 2015 ژانویه 23 متر)، ششمین پادشاه عربستان سعودی، با نام مستعار دو مسجد مقدس، با همین عنوان قبل از او گرفته شده توسط ملک فهد است، پسر دوازدهم از پسران ملک عبدالعزیز مرد، و مادر او است  دختر عاصی بن  الشمری، در سال 1924 در ریاض به دنیا آمد، تاریخ واقعی تولد پادشاه در سال 1916. در سال 1995 او پس از ملک فهد لخته شدن آسیب ها و مشکلات بهداشتی دریافت وزارت امور خارجه شد و پادشاه واقعی و پس از مرگ ملک فهد در 2005 اوت 1 به قدرت رسید، و علاوه بر اینکه از اموال دولت رئیس شورای وزیران با توجه به مفاد رژیم در قاضی پادشاهی است که پادشاه نخست وزیر خواهد شد، یکی از ثروتمندترین مردم جهان را با مجله آمریکایی فوربز منتشر شده در بولتن در نظر گرفته شد، شده او در مورد ثروتمندترین پادشاهان در جهان در سال 2010 منتشر شده است، که ارزش ثروت خود را در 18 میلیارد $ برآورد شده است. از سوی دیگر از آن شده است توسط بالا در سال 2011 طبقه بندی، چهره های ششم قدرتمند ترین مجله در جهان .. راه اندازی با نفوذ یک عملیات نظامی علیه شورشیان در اواخر سال 2009 ٳ  از امضای آتش بس. در سال 2014 هواپیماهای جنگی عربستان حملات فشرده در سایت های راه اندازی شد برای سازماندهی داعش در عراق و سوریه در یک اتحاد نظامی متشکل از 65 کشور به رهبری ایالات متحده آمریکا.

تربیت و آموزش و پرورش

تا در محدوده پدرش، پادشاه عبدالعزیز بزرگ شد، و از مدرسه خود را و تجربیات خود را در زمینه حاکمیت، سیاست، مدیریت و رهبری بهره برده است. او به دست تعدادی از معلمان و دانشمندان تحصیل کرده بود، و در راه نویسندگان و دانشمندان درس، کارگاه های آموزشی و دیگر مساجد تحصیل کرده بود. از آن است که خوانش گسترده ای در بسیاری از جنبه های دانش، فرهنگ و علوم تمدن.

آن را به قدرت رسید

در دوشنبه، ژوئن 26 1426، مربوط به 2005 اوت 1 پادشاه مدل دهید از عربستان سعودی به موفقیت ملک فهد بن عبدالعزیز آل سعود، و ناکامی برادرش شاهزاده سلطان بن عبدالعزیز آل سعود و ولیعهد در همان روز.

موقعیت های دستی

11 ماه مبارک رمضان 1382 هجری قمری مطابق به 1963 فوریه 5، ملک سعود صدور یک حکم سلطنتی از بین می برد رئیس گارد ملی، که تا 11 مقرره باقی مانده نوامبر 1431 منصوب نوامبر 17 2010. در سال 1395 تصویب و در سال 1975 معاون دوم نخست وزیر و رئیس گارد ملی منصوب شد و با الحاق حکومت شاه خالد. در 21 شعبان 1402، مربوط به 1982 ژوئن 13 بنای یادبود شاهزاده فهد بن عبدالعزیز آل سعود، پادشاه عربستان سعودی که در همان روز یک قرار ملاقات سلطنتی به عنوان معاون اول نخست وزیر و رئیس گارد ملی را در علاوه بر این به ولیعهد صادر شده است.

همچنین در زمان تعدادی از موقعیت های دیگر، عبارتند از:
رئيس جمهور شورای عالی اقتصادی.
رئیس شورای عالی نفت و مواد معدنی.
رئیس شورای عالی غیر فعال است.
رئيس جمهور از ملک عبدالله بن عبد العزیز بنیاد برای رشد مسکن.
رئيس جمهور از باشگاه اسب سواری در ریاض.
رئيس جمهور از شاه عبدالعزیز و همراهانش بنیاد استعداد و خلاقیت (استعدادهای درخشان).

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter