احمد بن عبدالعزیز آل سعود

احمد بن عبدالعزیز آل سعود (1361 ق / 1943 -)، وزیر کشور پادشاهی عربستان سعودی به دوره از ماه ژوئن 18، 2012 تا نوامبر 5، 2012. سی و ملحد پسر از پسران ملک عبدالعزیز از همسر دختر شاهزاده خانم خود را به اشتراک احمد است.
شاهزادگان مدرسه ابتدایی زندگی خود از شاه عبدالعزیز در ریاض آغاز شد و پس از آن  موسسه، توسط ملک سعود ریاض تاسیس و ابتدایی، راهنمایی تکمیل و دبیرستان در عربستان سعودی به پایان رسید، از آن است که رئیس پیشاهنگی در موسسه تا فارغ التحصیلی از آن در سال 1381 هجری قمری، مربوط به 1961 بوده است. او به ایالات متحده آمریکا سفر برای تحصیل در پایان سال 1961 و مورد مطالعه قرار زبان انگلیسی و برخی از افراد علم در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (U.S.C). برو به  (دانشگاه ردلندز) منطقه از سان برناردینو در جنوب کالیفرنیا، جایی که او مدرک لیسانس خود را در رشته علوم سیاسی در سال 1968 به دست آورده. وی دکترای خود را در رشته علوم انسانی از دانشگاه  امریکا کالیفرنیا در 26th جولای 1999 متر .. و به رسمیت شناختن از دانشگاه برای تلاش های خود و تلاش از کار خود را در این زمینه و به دانشگاه در طول دوره مطالعات و فراتر از آن او اهدا شد.

کارآفرینی استادانی از جمله ریاست هیئت مدیره شرکت ملی گچ در سال 1389 هجری قمری، مربوط به 1969 تا پایان 1390 ق، مربوط به 1970. در آغاز 1391 H، مربوط به 1971 رویال کریم از آن صادر شد انتصاب او را به عنوان یک عامل از امارت مکه منطقه است.
این است که کار انجام شده توسط امارت مکه منطقه این است که مستقیم و فرماندار منطقه در آن زمان، شاهزاده فواز بن عبدالعزیز تا دنبال کنید. اولین افسر در یک دیدار در سطح بالا به مناطق جنوبی جده (لیث و  و برکه) و لمس نیازهای مردم و در بسیاری از این مناطق عقب مانده وجود دارد و جاده آسفالت جاده پس از آن نشان داد که این مناطق تا جیزان متصل شود. و همچنین تلاش های فراوان اولین جلسه از امارات قرارداد منطقه (آنچه در حال حاضر استان ها و مراکز نامیده می شود). این شامل نمایندگانی از خدمات مانند وزارت بهداشت، شهرداری ها، کشاورزی، آب، برق، و منجر به توسعه خدمات به طور کلی در بهبود عملکرد و در نتیجه رسیدن به بسیاری از نیازهای شهروندان در منطقه، و همچنین به عنوان توسعه دستگاه اداری در منطقه با مشارکت وزارت کشور و دیگران است. اول او شروع به کار این ایده از مطالعات میدانی برای زیارت به پیشنهاد افزایش وزیر کشور و تایید شده توسط بالا در درجه اول تشکیل و پس از آن یک کمیته مشترک از وزارتخانه های مربوطه به عنوان یک تیم مجرب برای این کار و به یک تلاش شخصی کمک و پشتیبانی از این مطالعات را ادامه داد و در برابر آن ایجاد شده که هم اکنون به نام مرکز تحقیقات حج. وی به کمیته برنامه ریزی منطقه بر عهده داشت. کمیته فرعی برای حج و حوادث پس از آن شرکت کردند. در ماه ذیحجه سال 1395 سفارش سلطنتی انتصاب او به عنوان معاون وزیر کشور، جایی که او به و تحت نظارت شاهزاده نایف بن عبدالعزیز، کار یک سازمان جدید وزارت و توسعه نیروهای امنیتی با تمام امکانات کمک صادر شد
او تا نوامبر 5، 2012 به پست وزیر کشور باقی ماند هنگامی که از آن در درخواست خود برطرف شد. او به جای او منصوب شد، شاهزاده محمد بن نایف.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديو

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Flag Counter